اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP)

اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP)

اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP)

اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP)

 

شبکه نظارت: وظیفه دریافت تصاویر. دوربین های فیلمبرداری IP دوربین های دیجیتال هستند که در سیستم های نظارت و نظارت امنیتی استفاده می شوند و بر خلاف دوربین های آنالوگ دوربین مدار بسته می توانند انتقال داده ها را بر روی شبکه انجام دهند.
NVR یا دستگاه سرور: به طور کلی یک ضبط کننده NVR برای ضبط تصاویر در تجهیزات شبکه استفاده می شود. اما گاهی اوقات می توان آن را برای استفاده از نرم افزار پیشرفته تر عکس از سرور ها استفاده کرد. سرورهای متمرکز CCTV در واقع کامپیوترهای قدرتمند هستند که تصاویر را ضبط، ضبط یا نمایش می دهند.
1002-AN-VIR
ضبط کننده NVR
هارد دیسک: نصب شده درون NVR و دارای قابلیت ضبط تصاویر است. ظرفیت ضبط به ظرفیت هارد دیسک بستگی دارد. انواع مختلف هارد دیسک در بازار با ظرفیت های مختلف وجود دارد. در یک دوربین مدار بسته، چگونه ذخیره داده ها مانند ذخیره داده ها بر روی کامپیوتر معمولی است. تکنولوژی نسبتا جدیدی که در ضبط کننده های NVR استفاده می شود، سیستم پیکربندی Raid است که عموما برای افزایش ظرفیت کلی فضای هارد دیسک استفاده می شود.
منبع تغذیه برای دوربین ها: قدرت شهر از 220 تا 12 ولت متغیر است تا دوربین را به قدرت برساند.
سوئیچ: سوئیچ در سیستم اتصال شبکه مورد نیاز نیست، اما استفاده از آن بسیار رایج است. این سوئیچ واقعا شکاف در این سیستم را بازی می کند. سوئیچ ها می توانند نوع POE باشند، بنابراین می توان از طریق سوئیچ ها برای دوربین ها از طریق برق کار کرد.
1003 سوئیچ ،،
s CCTV سوئیچ
کابل شبکه: وظیفه انتقال اطلاعات بین دوربین ها و شبکه خواهد بود.
کابل برق: قدرت برای قدرت دادن به دوربین. اگر POE ها بر روی این سیستم نصب شوند، نیازی به استفاده از منبع تغذیه وجود ندارد.
اتصالات شبکه: پایانه های مورد نیاز برای اتصال کابل به تجهیزات شامل RG59، AV، و بیشتر.
نصب و راه اندازی تجهیزات
کانال: یک سپر پلاستیکی بلند است که مسئول محافظت از کابین در مناطق در معرض است. کانال ها معمولا یک درب دارند.

Summary
Service Type
اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP)
Area
ایران
Description
اجزای اصلی سیستم مداربسته شبکه (IP) شبکه نظارت: وظیفه دریافت تصاویر. دوربین های فیلمبرداری IP دوربین های دیجیتال هستند که در سیستم های نظارت و نظارت امنیتی استفاده می شوند
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها