اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

اخذ نمایندگی دوربین مداربسته

اکثر افرادی که در زمینه دوربین مداربسته و فعالین در این زمینه دوربین های مداربسته به کسب کردن و دریافت نمایندگی می باشند. ممکن است که این سوال برای شما هم به وجود آمده باشد که برای گرفتن نمایندگی چه منفعت ها و تعهداتی برای شما به وجود می آورد و یا اینکه به چه شیوه ای میتوانید نمایندگی فروش و نصب دوربین مداربسته به دست بیاورید و در این زمینه شروع به فعالیت کنید. در این مقاله اطلاعاتی کامل را در این مورد در اختیار شما قرار داده ایم امیدواریم راهنمای مناسبی برای شما داشته باشد.

تفاوت نمایندگی ها با فروشنده عادی در چه مواردی می باشد؟

به شکلی ساده نماینده ها در قبال دادن تعهداتی به شرکت توضیع کننده می توانند از منافع بیشتری در فروش بهره مند بشوند. در ضمن شرکت پخش کننده نیز متعهد میشود که حاشیه امن و مناسب را برای نماینده خود ایجاد کند. برای افرادی که به صورت دائمی در حرفه فروشندگی فعال می باشند گرفتن نمایندگی بسیار توجیه پذیر تر است. ولی در حالتی که به صورت موقت یا دوره ای در یک زمینه فعالیت میکنید گرفتن نمایندگی برای شما امکان پذیر نمی باشد و باید گسترده فعالیت خود را افزایش دهید.

تعهدات نماینده چیست؟

تعهدات نمایندگی ها با توجه به نوع قرارداد تنظیم شده می تواند تفاوت های داشته باشد. قراردادهای نمایندگی معمولا به صورتی تنظیم میشوند که یک تعادل بین تعهدات نماینده و پخش کننده وجود داشته باشد. برخی از رایج ترین تعهدات نماینده در قراردادهای نمایندگی دروبین مداربسته عبارتند از: بزرگترین تعهد نماینده فروش محصولات شرکت پخش کننده تا سقفی خاص است. در حالتی که نماینده موفق نشود سقف فروش خود را پر کند معمولا مطابق قرارداد، نمایندگی او اخذ خواهد شد. یکی دیگر از تعهدات دیگر نماینده، فروش محصولات تنها در محل جغرافیایی خاص خود است. در صورتی که مشتری یا خریداری خارج از حوزه فعالیت این نماینده به او مراجعه کند باید طبق قرارداد و شرایط شرکت پخش کننده رفتار کند.

تعهدات پخش کننده چیست؟

تعهدات پخش کننده هم با توجه به قرارداد می توانند متفاوت و قابل تغییر باشد ولی برخی از اصلی ترین آنها عبارتند از: پخش کننده متعهد می گردد محصولات خود را در حوزه جغرافیایی نماینده به هیچ مشتری دیگری نفروشد. پخش کننده متعهد می گردد تعمیرات و خدمات پس از فروش برای همه ی نماینگی های پخش کننده و فروش باید برعهده بگیرند. پخش کننده برای نمایندگان خود با توجه به میزان کارکرد انها در ماه اعتبار مالی در نظر میگیرد تا بتوانند به صورت مدت دار محصولات پخش کننده را دریافت کنند.

چطور از شما نمایندگی دریافت کنیم؟

برای کسب لیست قیمت میتوانید از دو روش اقدام کنید:

دریافت الکترونیکی

برای دریافت نمایندگی فروش محصولات مداربسته در شهر یا استان خود اطلاعات را به صورت زیر به ادرس ایمیل dorbinmadarbasteh@info.com ارسال کنید. نام و نام خانوادگی: شماره تلفن همراه و ثابت: آدرس کامل پستی: موقعیت فعالیت جغرافیایی: آدرس ایمیل وبسایت: آدرس وبسایت: زمینه فعالیت فعلی: (شامل: نصب، پخش و فروش، تعمیرات و یا زمینه های فعالیت دیگر)

Summary
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
فروش دوربین مداربسته
Area
ایران
Description
اخذ نمایندگی دوربین مداربسته ، اعطای نمایندگی دوربین مداربسته ، گرفتن نمایندگی دوربین مداربسته
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها