بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری

بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری

بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری

بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری

 

بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین CCTV برای امنیت دفتر انتخاب دوربین موقعیت دوربین دوربین عنصر مهم برای به دست آوردن نتایج بهتر از سیستم نظارت است. تحقیق و بازدارندگی دو دلیل اصلی برای نصب دوربین های مدار بسته در دفتر است. اگر سیستم نظارت شما قادر به ارائه تصویر واضح و توالی حادثه باشد، شما به هدف نصب دوربین دوربین CCTV دست یافتید. در این ارتباط، شما باید مکان های مناسب برای نصب دوربین ها را در دفتر خود انتخاب کنید.

چگونه بهترین مکان برای دوربین مدار بسته را انتخاب کنید؟
تصویر روشن برای شناسایی فرد یا افراد درگیر در هر جرم مفید است. علاوه بر این، ضبط شواهد، اطلاعات زیادی را برای رسیدن به هر نتیجه ای ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف، اصول کلی زیر در هنگام نصب دوربین های مدار بسته متمرکز می شوند.

در نقاط اصلی استاتیک، دوربین ها باید به جسم نزدیک باشند تا بتوانند تصویر واضح و قابل شناسایی را ضبط کنند.
در محل وسیع تر که در آن شما فعالیت هدف را کنترل می کنید، کام ها باید روی زاویه های گسترده تر نصب شوند.
بهترین مکان 5 شما می توانید برای نصب دوربین های مدار بسته در دفتر خود انتخاب کنید
با توجه به اصول ذکر شده، مکان های زیر برای دوربین های مدار بسته توصیه می شود.

1.Entry نقطه:

نقطه ورود دفتر یا ساختمان اولین مکان است که می تواند بهترین تصویر از هدف را فراهم کند. در نقطه ورود، همه به زمان نگاه می کنند و درب را باز می کنند. تصویر یا ویدیو گرفته شده از این نقطه برای شناسایی فرد مفیدتر است. در نقطه ورود دوربین دوربین CCTV باید در مکان نزدیکتر نصب شود. بهترین فاصله توصیه شده در حدود 3-4 فوت از ارتفاع متوسط ​​انسان است.

2. در پذیرش دفتر یا ضد:

پذیرش دفتر یا مقابله با مکان بعدی مهم است که با دوربین دوربین مدار بسته پوشش داده شود. این محل نیز با تصویر قابل شناسایی روشن از هدف فراهم می کند. بسته به اندازه و محل پذیرش شمارنده، شما می توانید یک نزدیک (سطح پایین) و یک دوربین خشم گسترده تر را نصب کنید. اگر ما در صحنه های جرم و جنایت اتفاق می افتد در سراسر جهان مشاهده می کنیم، می توانیم تجزیه و تحلیل کنیم که بیشتر جنایات در شمار پول نقد رخ می دهد. بنابراین، هنگام انتخاب مکان برای دوربین های مدار بسته، این محل نیاز بیشتری به توجه دارد.

3. اتاق یا محل کار:

اتاق های کارکنان و محل کار مکان های مهمی هستند که باید با دوربین های مدار بسته پوشش داده شوند. سیستم نظارت چشم غیرمنتظره در محل کار برای نظارت بر فعالیت است. سیستم امنیتی به شما کمک می کند تا ورود افراد غیر مجاز را در محل کار بدانید. علاوه بر این دوربین دوربین مداربسته را برای کارفرمایان و کارکنان دفترش آسان می کند. اکنون می توانید فعالیت های کارکنان خود را از طریق یک صفحه تلویزیون تماشا کنید. دوربین مدار بسته نیز به عنوان سرپرست در دفتر کار می کند.

4.Blind گوشه و فروشگاه:

برای امنیت بیشتر و نظارت، گوشه های ناب و فروشگاه های ساختمان اداری باید با دوربین های مدار بسته پوشش داده شود. در این مکان های مخفی، دوربین های زاویه ای بهتر توصیه می شود زیرا شما می توانید منطقه بیشتری را با دوربین نصب شده در مکان دور قرار دهید.

5. پارکینگ منطقه و گاراژ:

پارکینگ و گاراژهای مجاور دفتر شما همچنین نیاز به نظارت دارند. اگر چه، منطقه پارکینگ نیاز به دوربین های زاویه دید و نزدیک دارد؛ با این حال، معمولا دوربین های زاویه دید در این مکان ها نصب می شوند. بسته به موقعیت مکانی، اگر فضای و بودجه اجازه می دهد، دوربین های CCTV را در مکان های نزدیک و همچنین از راه دور نصب کنید تا شناسایی هدف و ردیابی دنباله ای از حادثه یا جرم و جنایت باشد.

Summary
Service Type
بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری
Area
ایران
Description
بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین دوربین مدار بسته برای امنیت اداری بهترین موقعیت برای نصب یک دوربین CCTV برای امنیت دفتر انتخاب دوربین موقعیت دوربین دوربین عنصر مهم برای به دست آوردن نتایج بهتر از سیستم نظارت است.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها