دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته چیست؟

 

دوربین مدار بسته یا دوربین مدار بسته برای تلویزیون مدار بسته تعبیه شده است که در واقع تعریف یک سیستم تلویزیونی است که در آن سیگنال ها به طور عمومی توزیع و نظارت نمی شود، در درجه اول به منظور نظارت و اهداف امنیتی. آن را دریافت کنید
کاربر CCTV
دوربین های مدار بسته معمولا دو کاربر اصلی دارند:
کاربر امنیتی: استفاده از CCTV برای افزایش امنیت مکان نصب. این افزایش امنیت می تواند شامل جلوگیری یا محاکمه اقدامات جنایتکارانه باشد.
کاربر نظارت: دوربین نظارت برای نظارت بر عملکرد افراد و تجهیزات استفاده می شود.

سیستم های دوربین مدار بسته
دوربین آنالوگ، دوربین آنالوگ، دوربین آنالوگ، دوربین دید عقب
نمای عقب از دوربین آنالوگ
دوربین های مدار بسته به طور کلی به مدار های آنالوگ و شبکه تقسیم می شوند. (برای درک تفاوت بین این دو سیستم، این مقاله را مشاهده کنید، اما ارزش آن را نیز به اضافه کردن دوربین های آنالوگ Hd، که دوربین های فن آوری نسبتا جدید هستند و دارای کیفیت تصویر بهتر و ویژگی های پیشرفته تر از دوربین های سنتی آنالوگ هستند، اما قیمت آنها نیز بسیار بهتر است به علت عملکرد آنها از دوربین های شبکه.
دوربین مدار بسته آنالوگ: یک سیستم دوربین مدار بسته آنالوگ می تواند توسط نسل قبلی دوربین های CCTV معرفی شود. با توجه به سادگی و مقرون به صرفه بودن این دوربین ها، هنوز به طور گسترده ای مورد استقبال قرار می گیرند.
دوربین آنالوگ Hd: دوربین های تعریف شده با کیفیت بالا دارای کیفیت تصویر با کیفیت بالا هستند که از کابل های کواکسیال جهت انتقال داده ها به DVR ها استفاده می کنند. انواع مختلف با نام AHD، HDTVI، HDCVI و HDSDI به بازار آمده است.
شبکه یا نظارت دیجیتال: دوربین های IP که دوربین های شبکه نیز نامیده می شوند، دوربین های ویدئویی دیجیتال هستند که می توانند اطلاعات را از طریق یک شبکه کامپیوتری ارسال و دریافت کنند. تصاویر ارائه شده توسط این دوربین ها با کیفیت بالا هستند.

دوربین های مدار بسته معمولا از تجهیزات رایج ساخته می شوند. مهمترین بخش دوربین، تراشه تصویر آن است. این تراشه تصویر با تبدیل نوری به داده های دیجیتال کار می کند. قیمت دوربین های مدار بسته با توجه به قابلیت ها و کیفیت آنها متفاوت است.
Backlinks شبکه، دوربین شبکه، سیستم نظارت بر شبکه، شبکه CCTV با نور پس زمینه
پشت شبکه شبکه CCTV

نحوه نصب دوربین مداربسته
دوربین مدار بسته معمولا به راحتی نصب و نصب می شود. افرادی که دارای دانش فنی متوسط ​​می باشند می توانند به راحتی بسیاری از تجهیزات را به سادگی با گذراندن دوره کوتاهی نصب کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب تجهیزات دوربین مدار بسته، آموزش نصب CCTV را بخوانید.

Summary
Service Type
دوربین مداربسته چیست؟
Area
ایران
Description
دوربین مداربسته چیست؟ دوربین مدار بسته یا دوربین مدار بسته برای تلویزیون مدار بسته تعبیه شده است که در واقع تعریف یک سیستم تلویزیونی است که در آن سیگنال ها به طور عمومی توزیع و نظارت نمی شود
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها