دوربین های مداربسته حافظه دار

دوربین های مداربسته حافظه دار

دوربین های مداربسته حافظه دار

دوربین های مداربسته حافظه دار گونه ای از دوربین های مداربسته شبکه میباشند که قابلیت اتصال یک حافظه SD کارت بر روی آنها طراحی شده است. این دوربین ها را می شود از روی قابلیت SD Card Slot بر روی کاتالوگ آنها تشخیص داد.

ویژگی ها

دوربین های حافظه دار این قابلیت را دارا هستند  که از طریق حافظه طراحی شده در دوربین مدار بسته تصاویر را بدون احتیاج به NVR یا سرور مرکزی در خود ثبت کنند. این امکان موجب می شود نیاز نصب تجهیزات ضبط برای دوربین از حذف شود. البته این کار فقط در اجرا در پروژه های کوچک توصیه پیشنهاد می شود.
SD کارت طراحی شده در بیشتر دوربین ها امکان ثبت بیش از 32GB را ندارد که نسبت به حجم فایل های تصویری دوربین حجم کمی به نظر می رسد و نمی تواند بیش از چند روز از فیلم دوربین را در خود ذخیره کند.

نقاط ضعف و قوت

نقات قوت

اصلی ترین مزیت استفاده از دوربین های حافظه دار استقلال ان ها می باشد. این دروبین ها این امکان را در اختیار شما میگذارد که بدون هیچگونه اتصال به شبکه تصاویر را ذخیره شده داشته باشید. اگر که دوربین از تغذیه متناسب و با پایداری هم دارا باشد شما می توانید در همه ی شرایط تصاویر دوربین ها داشته باشید.
در بعضی از پروژه های با حساسیت بالا به جز ضبط دوربین در سرور مرکزی از حافظه SD در دوربین ها هم  می توان استفاده کرد تا در صورت قطع شبکه دوربین ها به صورت مستقل نیز قابلیت ضبط تصاویر را نیز دارا باشند.

نقات ضعف

مهمترین عیب حافظه دار بودن دوربین ها باگ امنیتی انها می باشد. اگر که به هر دلیلی دوربین مورد سرقت یا اسیب جدی قرار بگیرد قابلیت دسترسی به تصاویر دوربین پیش از اتفاق حادثه انجام پذیر نخواهد بود.
نقص دیگر حفاظه داخلی دوربین ها حجم بسیار کم ان ها می باشد. این حجم به سختی امکان ضبط چند روز را به شما می دهد و استفاده از آن برای سیستم های امنیتی یا نظارتی کاربردی نخواهد بود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها