نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن

نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن

نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن

نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن

1. سهولت در نصب

یکی از ویژگی های دوربین های ANPR این است که می توان آنها را بر روی زیر ساخت های مختلفی نصب نمود. این زیرساخت می تواند میله یا پایه چراغ راهنمایی و یا حتی سقف زیرین پل هوایی باشد. به همین سبب نصب و راه اندازی آن می تواند در زمان بسیار کوتاهی انجام شود.

2. تنظیمات ساده و کاربرپسند

تنظیمات و راه اندازی عملکردهای این دوربین ها پیچیدگی خاصی نداشته و بسیار آسان است. به نحوی که حتی با استفاده از راهنمای نصب موجود در کاتالوگ آن قابل انجام است. بعلاوه با استفاده از یک رابط گرافیکی کاربر پسند (GUI) می توان این دوربین ها را به راحتی از راه دور کنترل نمود.

3. عملکرد اتوماتیک پس از طی مراحل نصب، با روشن کردن سیستم، دوربین به طور اتوماتیک شروع به جستجوی سوژه ها در اطراف خود می کند. سنسور دوربین ابتدا شرایط نور و روشنایی را بررسی کرده(شب و روز) و کیفیت تصویر را مطابق با آن تنظیم می کند. چنانچه سطح نور در زیر آستانه روشنایی استاندارد قرار داشته باشد به حالت شب یا Night Mode تغییر می یابد. همچنین در صورتی که دوربین در معرض دستکاری های عمدی قرار گیرد سنسورهای تشخیص حرکت در دوربین سریعا سیستم آلارم را فعال می کنند(Tamper Detection). همچنین در صورتی که کیفیت پلاک خوانی بر اثر عوامل مختلف به پایین تر از سطح استاندارد برسد سیستم آلارم فعال می شود.

4. قابلیت انتخاب حالات مختلف دوربین این دوربین ها را بر طبق در دو حالت اصلی تنظیم می شوند: حالت اول: دوربین به طور خودکار هر خودرویی را که وارد میدان دید آن می شود ثبت می کند. حالت دوم: بنابر تنظیمات تنها وسایل نقلیه ی خاص و تعریف شده ای توسط سنسور خارجی دوربین تشخیص داده می شوند. به این ترتیب، تا دو لاین در جاده در یک جهت یا در دو جهت مخالف پوشش داده می شود.

ویژگی ها و سایر عملکرد های دوربین های ANPR

 

 

مجهز به حالت تفکیک شب و روز: در این دوربین ها تصاویر حتی در تاریکی مطلق نیز از وضوح بالایی بر خوردارند.

کارایی بالا: اطلاعات ثبت شده برای سرورهای قدرتمند و با ظرفیت ذخیره سازی بالا فرستاده و در آنجا ضبط، نگه داری و مدیریت می شوند.

ارائه مدارک و شواهد معتبر از رویدادها: تصاویر و اطلاعات ثبت شده توسط دوربین های ANPR از قبیل رنگ و مدل خودرو، شماره پلاک، زمان و تاریخ وقوع رویداد می توانند به عنوان مدارک معتبری در صورت وقوع جرم به دادگاه ارائه شوند.

ساختار مستحکم دوربین: ساختار این دوربین ها به شکلی است که در شرایط آب و هوایی نا مناسب نیز کارایی و بازده بالایی دارند.

 

Summary
Service Type
نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن
Area
ایران
Description
نحوه عملکرد دوربین های ANPR هایک ویژن 1. سهولت در نصب یکی از ویژگی های دوربین های ANPR این است که می توان آنها را بر روی زیر ساخت های مختلفی نصب نمود
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها