نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

 

نصب دوربین امنیتی بخش مهمی از حفظ امنیت در خانه یا کسب و کار شماست. با افزایش جرم و افزایش جمعیت، امنیت هر روز بیشتر می شود. شرکت هایی که حجم زیادی از محصول را تولید می کنند یا دارای مقدار زیادی از روزانه هستند، برای نصب دوربین مدار بسته حرفه ای بسیار مهم است. حفاظت از خانه شما نیز بسیار مهم است. متاسفانه، سرقت، یک مشکل بزرگ است و هر روز افزایش می یابد. استفاده از نصب دوربین مداربسته حرفه ای برای محافظت از خانه و خانواده شما، یک اقدام پیشگیرانه برای استفاده است.

 

نصب دوربین مدار بسته حرفه ای

انواع گزینه های دوربین امنیتی وجود دارد که می توانید از آن همراه با فن آوری های مختلفی که می توانید از خودتان محافظت کنید استفاده کنید. از پیشرفته ترین گزینه های بیشتر بودجه. با تشکر از پیشرفت امروز در فن آوری، حتی گزینه های بیشتر بودجه ما بیشتر شفاف است. بنابراین چه گزینه هایی در هنگام انتخاب چه چیزی استفاده می کنید.

 

فن آوری دوربین امنیتی

HD over Coax

کابل های کواکسیال با کیفیت بالا یک تکنولوژی قدیمی است که با رزولوشن 4MP ارائه می شود. این تکنولوژی عالی است برای کسانی که به اینترنت اعتماد ندارند و از هکرها ترسناک هستند. این در واقع یک سیستم امنیتی مدار بسته است. این نیز عالی است اگر شما دوربین های قدیمی تر از کابل های COAX استفاده می کنید. شما در واقع می توانید از این کابل استفاده کنید و سیگنال HD را با آنها انتقال دهید. بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید این است که دوربین را تغییر دهید. آن را آسان و ساده و بهتر است در عین حال بودجه دوستانه. دو نسخه متفاوت HD بیش از Coax وجود دارد. HD-TVI و HD-CVI. مطمئن باشید که انتخاب می کنید

دوربین امنیتی IP

جدیدترین دوربین های امنیتی IP دوربین امنیتی امنیتی. این دوربین می تواند حداکثر رزولوشن 12 مگاپیکسلی را انتقال دهد، این دوربین ها بهترین گزینه برای کسانی است که نیاز به رزولوشن پیشرفته و بسیار بالا دارند. اگر می خواهید قادر به استفاده از نرم افزار تشخیص چهره در استقرار خود باشید، IP بهترین گزینه برای شماست. تقریبا هیچ مقایسه ای وجود ندارد. دوربین های IP از اتصال به اینترنت استفاده می کنند. این به این معنی است که شما می توانید یک دوربین بدون DVR را تنظیم کنید. به علاوه دوربین های IP تنها نیاز به یک سیم، کابل CAT-5 یا CAT-6 دارند. این باعث می شود نصب حرفه ای دوربین مدار بسته آسان تر شود.

 

همراه با این فن آوری ها، شما انواع دوربین ها را دارید. هر نوع دوربین دارای کاربرد و مزایای آن است.

 

دوربین های امنیتی گلوله

دوربین های امنیتی Bullet سبک اصلی دوربین های امنیتی هستند. تطبیق پذیری بزرگ یا در محدوده نزدیک یا دور. مناسب برای استفاده در فضای باز و یا حتی در محیط داخلی. هر دو نسخه IP و HD بیش از Coax از این دوربین ها وجود دارد. شما می توانید مدل های با زوم متغیر را انتخاب کنید، بعضی از لنزهای فوق العاده زوم، و اکثر این دوربین ها با دید شبانه IR قادر به دیدن دوربین حتی در تاریکی کامل هستند. این دوربین مناسب است اگر شما نیاز به نظارت بر یک منطقه بزرگ در فضای باز مانند یک پارکینگ دارید.

 

دوربین های امنیتی گنبد

دوربین های امنیتی گنبد یک گزینه داخلی عالی هستند. این دوربین ها می توانند کمر قرار گیرند و جایگزین نشوند. با دوربین های گنبدی، اگر آنها به اندازه کافی کم باشند، می توانید به سادگی موقعیت را تغییر دهید. دوربین های گنبدی عمدتا ضد خراب است. این کامل است به طوری که شما می توانید از نزدیک نظارت بر فروشگاه ها، ثبت پول نقد، کازینو، و محل که در آن بسیاری از ترافیک پا وجود دارد.

Summary
Service Type
نصب دوربین مدار بسته حرفه ای
Area
ایران
Description
نصب دوربین مدار بسته حرفه ای نصب دوربین امنیتی بخش مهمی از حفظ امنیت در خانه یا کسب و کار شماست. با افزایش جرم و افزایش جمعیت، امنیت هر روز بیشتر می شود.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها