چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟

چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟

چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟

چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟

 

درایوهای هارد دیسک که می توانند روی DVR نصب شوند، داخلی (داخلی) و سیستم ارتباطی SATA هستند. این هارد دیسک دقیقا همان چیزی است که در رایانه های خانگی استفاده می شود. توجه داشته باشید که دیسک خارجی خارجی یا ESATA برای ضبط دوربین مناسب نیست و تنها می تواند برای پشتیبان گیری استفاده شود.
سعی کنید تا حد امکان دیسک سخت بهترین کیفیت برای سیستم CCTV خود را استفاده کنید. برای اطمینان از کیفیت هارد دیسک خود، سعی کنید فقط هارد دیسک معتبر با گارانتی معتبر را مطمئن کنید.
قیمت هارد دیسک می تواند بسته به ظرفیت و نام تجاری آنها متفاوت باشد. (برای خواندن این مقاله به دانستن ظرفیت دیسک سخت برای ضبط سیستم دوربین مدار بسته)
چگونه ظرفیت هارد دیسک را محاسبه کنیم؟
برای محاسبه صفحه برای اندازه هارد دیسک مورد نیاز برای DVR مراجعه کنید.
ظرفیت فیلم ضبط شده بر روی هارد دیسک بستگی به چندین عامل دارد:
فرمت فشرده سازی: فاکتور اول فرمت فشرده سازی دستگاه DVR است. امروزه اکثر DVR ها از فرمت H.264، فرمت فشرده سازی پیشرفته تر برای دوربین های مداربسته استفاده می کنند.
ضبط رزولوشن: به طور طبیعی، با وضوح تصویر بیشتر، بیشتر شما باید ظرفیت بیشتری برای ضبط بر روی هارد دیسک خود داشته باشید.
بزرگنمایی در تصاویر: تکنیک های فشرده سازی تصویر پیشرفته، با یافتن تصاویر مشابه در همان دنباله و کاهش بخش های مشابه از ظرفیت فیلم را کاهش می دهد. بنابراین، تغییرات سریع و دائمی در فیلم ظرفیت فیلم های ضبط شده را افزایش می دهد.
فشرده سازی: روش های فشرده سازی می تواند باعث کاهش ظرفیت فیلم های ضبط شده با حداقل دستکاری شود. با این حال، می توانید ظرفیت فیلم های ضبط شده را با کاهش کیفیت تصویر کاهش دهید. به طور طبیعی، این خواهد شد در هزینه از دست دادن بسیاری از جزئیات در تصاویر ایجاد شده است.
طول ضبط: هرچه بیشتر فیلم را ضبط کنیم، بیشتر ما ظرفیت بیشتری برای ضبط آن خواهیم داشت. بسته به نوع مکانیزم تشخیص حرکت یا آشکارساز حرکت، زمان ضبط تصاویر می تواند بدون کاهش بخش های حساس و ضروری کاهش چشمگیری داشته باشد.

نام تجاری هارد دیسک در دوربین مدار بسته
هارد دیسک دارای مارک های مختلف است. اما معمولا هارد دیسک نام تجاری Western Digital، یکی از تولید کنندگان دیسک سخت در جهان، در دوربین مداربسته استفاده می شود. دیسک های سخت این برند با کیفیت بالا و کیفیت پایدار هستند. از آنجا که لازم به ذکر است که با گذشت زمان و استفاده مکرر، کیفیت هارد دیسک کاهش می یابد، بنابراین بهتر است که آن را از ابتدا با دقت بیشتری خریداری کنید و هرگز به دلیل قیمت مرمت شده یا مرمت شده (مرمت شده) یکی برای جلوگیری از هزینه های مجدد. دیسک های سخت دیجیتال WESTERN دیجیتال انواع مختلفی دارند که در حال حاضر در دسترس بنفش، سفید و غیره هستند، بسته به عملکرد آنها. در اینجا برخی از ویژگی های آنها وجود دارد:

* دیسک سخت با برچسب های سفید (غربی)
برچسب های سفید معمولا با کیفیت خوب هستند و مناسب تر هستند برای رایانه های خانگی. استفاده از آن در دوربین مدار بسته توصیه نمی شود، زیرا کامپیوترهای معمولی تا 8 ساعت در روز به طول می انجامند، اما یک دوربین 24 ساعته دارند و این نوع هارد دیسک به این میزان اطلاعات و قابلیت های اطلاعات پاسخ نمی دهد.

* دیسک سخت با بنفش (Western Digital)
دیجیتال هارد دیجیتال وایو دیجیتال، کاربران نظارت یا نظارت به طور خاص برای استفاده در دوربین های مدار بسته دوربین طراحی شده است. موجود در ظرفیت های 1 تا 6 ترابایت، قابلیت 24 ساعته بدون هیچ گونه نقص دارد.

* دیسک سخت با برچسب های سیاه و قرمز (Western Digital)
شرکت دارای طیف گسترده ای از هارد دیسک های Western Digital، که می تواند در بسیاری از انواع رایانه های خانگی به سرورهای پیشرفته و همچنین سیستم های نظارت تصویری استفاده شود.

* دیسک سخت با برچسب های سیاه و سفید (SEAGATE)
همزمان با ارائه دیسک اره ای توسط WESTERN DIGITAL، Sigit مدل نظارت، که دارای برچسب های سفید سیاه است، معرفی شده و عملکرد مشابهی را با برچسب Violet Digital Western Digital دارد.

Summary
Service Type
چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟
Area
ایران
Description
چه هارد دیسکی برای DVR مناسب است؟ درایوهای هارد دیسک که می توانند روی DVR نصب شوند، داخلی (داخلی) و سیستم ارتباطی SATA هستند. این هارد دیسک دقیقا همان چیزی است که در رایانه های خانگی استفاده می شود.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها