کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟

 

کابل تصویر دوربین یک خط کابل کواکسیال به نام RG59 است. به طور کلی، کابل بسیار شبیه به یک آنتن تلویزیون است و تنها تفاوت در قطر مغز و اندازه سپر است. کابل های تصویر RG59 با کیفیت کاملا متفاوت تولید می شوند. بهترین کابل های RG59 با کیفیت از کابل های مسی محافظتی مس هستند.
در سیستم مدارهای آنالوگ، کابل دوربین باید به طور مستقیم از یک دوربین CCTV به دستگاه DVR متصل شود.
انواع کابل
برخی از اطلاعات مربوط به انواع کابل RG59 به شرح زیر است:
1010 کابل تصویر
کابل دوربین نظارت
مشخصات کابل
مهمترین ویژگی این کابل، مغز مورب آن است. در کابل های RG59، قطر قطر 1.2 تا 1.8 میلی متر است. مغز کابل می تواند از مس، آلومینیوم یا آلیاژهای مس باشد.
کابل توسط یک لایه فوم پلاستیکی که معمولا سفید یا شفاف است احاطه شده است. این عایق نقش جدایی مغز از سپر را ایفا می کند.
پس از عایق بندی، یک لایه از سپر جوش وجود دارد. در برخی از کابل های با کیفیت بالاتر، یک لایه فویل نیز محافظت شده و عایق فوم است. سپر و فویل اطراف کابل مسئول جذب سر و صدا هستند. به ویژه در جهت طولی ضخامت و جنس سپر از اهمیت زیادی برخوردار است.
لنز پایان کابل یک لایه پی وی سی در اطراف کابل است که از کابل محافظت می کند و محافظت می کند.
طول کابل
کیفیت کابل تصویر، به ویژه در فاصله های طولانی، می تواند تاثیر زیادی بر کیفیت تصویر دوربین ها داشته باشد. کابل های RG59 محدودیت طولی تا 500 متر دارند. برای استفاده از کابل به این فاصله، باید از یک کابل با کیفیت نیز استفاده کنید. اگر سیگنال را به فاصله بیش از 500 متر منتقل کند، می توان آن را برای تقویت یا انتقال از طریق یک آنتن یا فیبر نوری استفاده کرد.
قیمت دوربین دوربین کابل دوربین می تواند کاملا متفاوت با توجه به کیفیت آن است.
افت سیگنال در کابل های اتوبوس
اگر چه به طور تجربی، طول کابل کشی طول کابل تا حدودی مشخص است، اما روش اصلی این است که به دست آوردن نرخ کابل کشی استاندارد بر اساس جدول آسیب پذیر کابل. تولید کنندگان کابل های تصویر حرفه ای همراه با کابل های خود، یک جدول از نرخ مودینگ کابل را منتشر می کنند که تعیین می کند که چه مقدار تلفات سیگنال در هر منطقه از کابل تولید می شود.
از طریق این صفحه می توانید میزان تلفات سیگنال ایجاد شده در کابل را در اندازه های مختلف محاسبه کنید. برای استفاده از این نمودار، توجه داشته باشید که کابل معمولی مورد استفاده برای دوربین های مدار بسته، کابل RG59 / U است و فرکانس سیگنال PAL تقریبا 4.4Mhrz است. قدرت سیگنال بالاتر به یک دسیبل افزایش می یابد، سیگنال دریافتی شما در مکان دوربین، پر سر و صدا خواهد بود. برای دوربین های آنالوگ آنالوگ، از دست دادن سیگنال بیش از 10dB قابل قبول نیست.

Summary
Service Type
کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟
Area
ایران
Description
کابل تصویر دوربین مداربسته چیست؟ کابل تصویر دوربین یک خط کابل کواکسیال به نام RG59 است. به طور کلی، کابل بسیار شبیه به یک آنتن تلویزیون است و تنها تفاوت در قطر مغز و اندازه سپر است. کابل های تصویر RG59 با کیفیت کاملا متفاوت تولید می شوند. بهترین کابل های RG59 با کیفیت از کابل های مسی محافظتی مس هستند.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها